Dom

Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd

dobra jakość Linia do produkcji tkanki tkankowej na sprzedaż
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, ponieważ nigdy nie byłem z nimi rozczarowany.

—— Nocnik

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że świadczona przez nią usługa jest powyżej oczekiwań. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Róża

Im Online Czat teraz

Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd
外观 前台 生产车间1 车间3 车间

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : ORGINALNY
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2016
pc Export : 90% - 100%
FOSHAN ORGINAL IMP. N EXP. TRADING CO., LTD znajduje się w Foshan City, które ma bardzo długą historię handlową w Chinach. Foshan jest jednym z najważniejszych miast w regionie Great Bay GUANGDONG-HONGKONG-MACAU, posiada dogodny transport i wysokiej jakości bazę produkcyjną. Z Foshan na lotnisko Baiyun 70 km, jeśli towary są wysyłane drogą lotniczą, dotarcie na lotnisko klienta zajmuje tylko 2-5 dni. Z Foshan do portu morskiego Huangpu 80 km, jeśli towary są wysyłane drogą morską, zgłoszenie niestandardowe zajmuje 2 dni i odejdź. Z fabryki do Foshan West High Train 5 km, z fabryki do Foshan Xingang Sea Port 20 km.

Ponieważ Foshan City jest bazą produktów jednorazowego użytku i produkcji maszyn do produkcji, nasza firma od ponad 8 lat koncentruje się i integruje całą branżę. Teraz sprzedajemy maszyny do przetwarzania tkanin, maszyny pakujące, duże rolki papieru, gotowe produkty i materiały opakowaniowe. Jesteśmy przekonani, że nasze ponad 8-letnie doświadczenie może zapewnić najlepsze usługi po tobie!

Skoncentruj się na produktach i maszynach jednorazowego użytku profesjonalnie, naszym celem jest szybszy serwis, dostarczanie produktów wysokiej jakości, projektowanie najlepszych i odpowiednich projektów dla klientów to nasza rozwijająca się siła! Serdecznie zapraszamy naszych przyjaciół i klientów do odwiedzenia naszej fabryki.

Szczegóły kontaktu
Foshan Orginal Imp. N Exp. Trading Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Ronald

Tel: +86 13928299440

Faks: 86-757-81803949

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)