aboutus

Profil firmy

FOSHAN ORGINAL Tissue Paper Machinery CO., LTD znajduje się w Foshan City, które ma bardzo długą historię produkcji w Chinach. Foshan jest jednym z najważniejszych miast GUANGDONG-HONGKONG-MACAU Great Bay Area, posiada wygodny transport i wysoki wysokiej jakości baza produkcyjna.

Posiadamy własną fabrykę produkcyjną, wysokiej jakości centrum produkcyjne.Nasz zespół techniczny ma ponad 15 lat w tej branży.Nie tylko dostarczamy maszyny do klienta, ale także wspólnie z klientem robimy postępy.

Dostarczamy odpowiednie maszyny dla klienta , pomagamy klientowi dokonać badań na tym rynku .Wspieramy dobre usługi posprzedażowe w każdym kraju.

Sprzedajemy maszyny do przetwarzania bibułek, maszyny pakujące, rolki jumbo bibuły, gotowe produkty i materiały do ​​pakowania. Jesteśmy pewni, że nasz ponad 15-letni zespół techniczny i ponad 8-letnie doświadczenie w sprzedaży technicznej może zapewnić Ci najlepszą obsługę posprzedażną!

Skupienie się na jednorazowych produktach i maszynach do profesjonalnej produkcji, szybszy po serwisie jest naszym celem, dostarczanie produktów wysokiej jakości, projektowanie najlepszego i odpowiedniego projektu dla klientów to nasza siła rozwoju!

Serdecznie zapraszamy naszych przyjaciół i klientów do odwiedzenia naszej fabryki.

 

Historia

Sprzedajemy maszyny do przetwarzania tkanin, maszyny pakujące, duże rolki papieru, gotowe produkty i materiały opakowaniowe. Jesteśmy pewni, że nasz ponad 15-letni zespół techniczny i ponad 8-letnie doświadczenie techniczne w sprzedaży może zapewnić najlepsze usługi po tobie!

Usługa

Możemy opierać się na wymaganiach klienta, aby zaprojektować najbardziej odpowiedni projekt, wytwarzając produkty wysokiej jakości i wykonując dla nich 7 * 15 godzin pracy!

Nasz zespół

Teraz mamy 3 starszych inżynierów do projektowania maszyn, a ośmiu starszych techników pracuje w przemyśle maszyn tissue od ponad 8 lat, pomogą one utrzymać produkcję maszyn i doskonałą obsługę po serwisie!

Contact Us

Mob / Whatsapp / Wechat: + 86-13928299440

Email: ronald@fsorginal.com

Tel / Fax: + 86-757-81803949

Mr.Ronald

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ronald
Tel : +86 13928299440
Faks : 86-757-81803949
Pozostało znaków(20/3000)